Podsumowanie roku kulturalno-sportowego 2018

28 lutego 2019r. w restauracji "Alibi" odbyła się uroczystość podsumowania roku kulturalno-sportowego 2018. Podczas gali wyróżnieniami Starosty Pajęczańskiego uhonorowano osoby szczególnie zaangażowane w rozwój i promocję działalności kulturalnej i sportowej w powiecie pajęczańskim.

Wśród wyróżnionych znalazł się nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole pan Piotr Trawczyński – sekretarz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Pajęcznie, sędzia w Łódzkim Związku Piłki Siatkowej, wieloletni organizator i sędzia szkolnych zawodów sportowych, który odebrał wyróżnienie z rąk Starosty Pajęczańskiego pana Zbigniewa Gajęckiego oraz Przewodniczącej Rady Powiatu pani Doroty Jaskuły.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych. Puchar odebrała pani Sylwia Nowak - Miedzinska - dyrektor szkoły.

Galę wręczenia wyróżnień uświetnili występem muzycznym uczniowie z naszej szkoły: Maria Szymczyk, Alicja Mielczarek, Szymon Woźniak, Paweł Sienkiewicz, Bartosz Sienkiewicz oraz Mateusz Kowalik.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

prko1

prko2

prko3

prko4

prko5

Zmieniony (niedziela, 03 marca 2019 16:54)