Osiągnięcia

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi,który:

- otrzymał promocję z wyróżnieniem,uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen;

- lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy,uzyskując w niej najwyższe wyniki,w pozostałych dziedzinach wiedzy ma wyniki co najmniej dobre.

2015/2016

Aleksandra Drabik LO

Natalia Luśtyk Technikum

2014/2015

Anna Sierszeń LO

2013/2014

Anna Szczepańska LO

2012/2013

Katarzyna Chłopaś LO

2011/2012

Maria Joanna Szczerkowska LO

2010/2011

Joanna Słomian LO

Martyna Pawełoszek Technikum

2009/2010

Joanna Słomian LO

Martyna Pawełoszek Technikum

2008/2009

Anna Klekotka LO

Martyna Pawełoszek Technikum

2007/2008

Karolina Nazarek LO

2006/2007

Karolina Nazarek LO

2005/2006

Edyta Grzegory LO

2004/2005

Marcin Kardas LO

Justyna Sikora LE

2003/2004

Marcin Kardas LO

Katarzyna Tyka LE

2002/2003

Tomasz Garbiec LO

Ewelina Świętoń LE

2001/2002

Agnieszka Łakoma LO

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW

2014/2015

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

kl.III A

  1. Martyna Dubińska
  2. Sonia Słomian
  3. Karolina Wodzisławska

KL. III B

  1. Olga Strzelczak
  2. Katarzyna Nowak
  3. Klaudia Kruczek

Kl. III D

  1. Agata Wróż

kl. III G

  1. Anna Sierszeń

2013/2014

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

kl. III A

  1. Kinga Szczęsna
  2. Klaudia Usarek
  3. Paulina Żak
  4. Dominika Mielczarek

KL. III B

  1. Aleksandra Wnuk
  2. Anna Szczepańska
  3. Katarzyna Słupińska
  4. Klaudia Radziwołek
  5. Anna Buczkowska
  6. Justyna Wiśniewska
  7. Katarzyna Krawczyk
  8. Magdalena Karczewska

kl. III C

  1. Iwona Telinga
  2. Jowita Włodarczyk

Kl. III D

  1. Linda Puławska
  2. Karolina Smejda
  3. Dawid Urbański

kl. III E

  1. Adam Leszczyk
  2. Joanna Olawińska

UCZESTNICY OLIMPIAD

Anna Szczepańska – kl. III B - zajęcie I-go miejsca w XXI Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku, udział w etapie okręgowym 60 Olimpiady Chemicznej, wyróżnienie w finale III krajowej edycji Europejskiego Konkursu EChemTest, organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Aleksandra Wnuk – kl. IIIB - zajęcie II-go miejsca w XXI Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku, udział w etapie okręgowym XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, uzyskanie tytułu laureatki III krajowej edycji Europejskiego Konkursu EChemTest, organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Justyna Wiśniewska – kl. IIIB otrzymała nagrodę za udział w etapie okręgowym 60 Olimpiady Chemicznej, uzyskanie tytułu finalistki XXI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku

Katarzyna Słupińska- kl. IIIB otrzymała nagrodę zauzyskanie tytułu finalistki XXI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku, wyróżnienie w finale III krajowej edycji Europejskiego Konkursu EChemTest, organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Etap okręgowy Olimpiady Historycznej

Sandra Włodarczyk i Jakub Orzeszek – kl. III C

Etap okręgowy Olimpiady Geograficznej

Joanna Olawińska – kl. III E

Etap okręgowy Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Marcin Otola, Adam Leszczyk i Kamil Tasarz – kl. III E


2012/2013

BIOLOG ROKU - Katarzyna Chłopaś

CHEMIK ROKU – Artur Kacprzyk


Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

Katarzyna Chłopaś III B

Artur Kacprzyk III B

Maria Joanna Szczerkowska III B

Maria Grabarczyk III A

Paulina Garbacz III A

Aleksandra Jezioro III A

Weronika Janus III B

Katarzyna Drab III B

2011/2012

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

1. Karolina Konieczna LO kl. III A

2. Dominik Majchrzak LO kl. III A

3. Grzegorz Barczyk LO kl. III A

4. Mateusz Franczak LO kl. III A

5. Marzena Bąk LO kl. III C

6. Monika Bernaś LO kl. III C

7. Joanna Janeczek LO kl. III D

8. Martyna Kozłowska LO kl. III E

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce:

1. Kinga Szczęsna LO kl. I A

2. Klaudia Usarek LO kl. I A

3. Aleksandra Wnuk LO kl. I B

4. Anna Szczepańska LO kl. I B

5. Katarzyna Słupińska LO kl. I B

6. Anna Buczkowska LO kl. I B

7. Jowita Włodarczyk LO kl. I C

8. Paulina Garbacz LO kl. II A

9. Maria Grabarczyk LO kl. II A

10. Aleksandra Jezioro LO kl. II A

11. Katarzyna Chłopaś LO kl. II B

12. Artur Kacprzak LO kl. II B

13. Joanna Szczerkowska LO kl. II B

14. Weronika Janus LO kl. II B

2010/2011

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

1.Mateusz WcisłoLO kl.III A

2.Paulina Szczęsna LO kl. III A

3.Justyna PochopieńLO kl. III B

4.Joanna Słomian LO kl. III C

5.Marta Płuciennik LO kl. III D

6. Marta Motyl LO kl. III E

7. Olga Sikora LO kl. III F

8.Martyna Pawełoszek T kl. IV I

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce:

Paulina Garbacz LO kl. I A

Aleksandra Jezioro LO kl. I A

Maria Grabarczyk LO kl. I A

Maria Szczerkowska LOkl. I B

Katarzyna Chłopaś LO kl. I B

Artur Kacprzyk LO kl. I B

Monika Bernaś LO kl. II C

Martyna Kozłowska LO kl. II E

Katarzyna Iskra ZSZ kl. II L

Przemysław Hałaczkiewicz- BIOLOG ROKU laureat etapu centralnego (IIIstopnia)XL Olimpiady Biologicznej,

Joanna Słomian – POLONISTA ROKU-laureatka etapu centralnego(3 miejsce) XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego,

Marta Płuciennik - finalistka(5miejsce) etapu ogólnopolskiego Konkursu ,,Niemcy bez tajemnic”,

Marta Płuciennik - finalistka etapu ogólnopolskiego XXI Olimpiady Teologii Katolickiej,

Karolina Nowak - finalistka etapu ogólnopolskiego XXI Olimpiady Teologii Katolickiej.

2009/2010

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

1. Marek Grzejdziak LO kl. III A

2.Kamila Antoniak LO kl. III B

3.Anna Kiedos LO kl. III B

4.Kamil WieczorekLO kl. III B

5. Martyna Hachurska LO kl. III D

6. Klaudia Rus LO kl. III D

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce:

1. Monika Brzeziecka LO kl. I A

2. Przemysław Hałaczkiewicz LO kl. I B

3. Martyna Kozłowska LO kl. I E

4. Aldona Lont LO kl. I E

5. Mateusz Wcisło LO kl. II A

6. Piotr Grzesik LO kl. II A

7. Justyna Parcheniak LO kl. II B

8. Joanna Słomian LO kl. II C

9. Marta Motyl LO kl.II E

10. Martyna Pawełoszek T kl. III I

2008/2009

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

1.Łukasz Modliński LO kl. III A

2.Magdalena Pędziwiatr LO kl. III B

3.Adrianna Pędziwiatr LO kl. III B

4. Aleksandra Okoń LO kl. III B

5.Weronika Koserczyk LO kl. III B

6.Agnieszka Różańska LO kl. III D

7.Sylwia Cieślak LO kl. III E

8.Mateusz Gański LO kl. III E

9.Katarzyna Klimczak LO kl. III E

10.Anna Klekotka LO kl. III F

11.Izabela Mostowska LO kl. III F

12.Katarzyna Smerda LO kl. III F

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce:

1. Piotr Grzesik LO kl. I A

2. Mateusz Wcisło LO kl. I A

3. Paulina Szczęsna LO kl. I A

4. Justyna Parcheniak LO kl. I B

5. Joanna Słomian; LO kl. I C

6. Marta Płuciennik LO kl. I D

7. Marek Grzejdziak LO kl. II A

8. Anna Kiedos LO kl. II B

9. Kamila Antoniak LO kl. II B

10. Martyna Hachurska LO kl. II D

11. Martyna Pawełoszek T kl. II I

Mateusz Gański - laureat etapu centralnego Olimpiady Geograficznej

2007/2008

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem:

1. Jarosław Goszczak LO kl. III A

2. Karolina Nazarek LO kl. III B

3. Kinga Brożyna LO kl. III B

4. Justyna Jasiak LO kl. III B

5. Dawid Lis LO kl. III C

6. Adam Paśnik LO kl. III C

7. Anna Sygidus LO kl. III D

8. Nina Pędziwiatr LO kl. III D

9. Marta Cycak LO kl. III E

10. Tomasz Bukowski LO kl. III E

11. Marta Kacprzyk LO kl. III E

12. Barbara Górecka LO kl. III E

13. Magdalena Rełkowska LO kl. III E

14. Ewa PająkLO kl. III E

15. Aleksandra Szydłowska LO kl. III E

16. Ewelina Urlich LO kl. III F

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce:

1. Marek Grzejdziak LO kl. I A

2. Monika Szpech LO kl. I B

3. Łukasz ModlińskiLO kl. II A

4. Magdalena Pędziwiatr LO kl. II B

5. Agnieszka Różańska LO kl. II D

6. Katarzyna Klimczak LO kl. II E

7. Anna Klekotka LO kl. II F

8. Katarzyna Smejda LO kl. II F

9. Martyna Pawełoszek T kl. I I

2006/2007

Abiturienci kończący szkołę z wyróżnieniem :

1. Kamil NicpońLO kl. III A

2. Ewa Kocik LO kl. III B

3. Michał Jędrzejski LO kl. III D

4. Katarzyna Kowalczyk LO kl. III D

5. Patrycja Wojnarowicz LO kl. III D

6. Ewelina Bęben LO kl. III E

7. Kamil Pach LO kl. III E

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce:

1. Łukasz Modliński LO kl. I A

2. Aleksandra Okoń LO kl. I B

3. Magdalena Pędziwiatr LO kl. I B

4. Anna Klekotka LO kl. I F

5. Jarosław Goszczak LO kl. II A

6. Karolina Nazarek LO kl. II B

7. Dawid Lis LO kl. II C

8. Marta Cycak LO kl. II E

9. Barbara Górecka LO kl. II E

10.Marta Kacprzyk LO kl. II E