Sport

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 2018

Po sukcesie naszych siatkarzy w półfinale wojewódzkim w Bełchatowie, zajmując pierwsze miejsce w całym turnieju, Norbert Trawczyński, Jakub Ostrowski i Jakub Zabłocki pod opieką Piotra Trawczyńskiego udali się na Mistrzostwa Województwa w Plażowej Piłce Siatkowej do Sieradza. Turniej nasza drużyna rozpoczęła od porażki z drużyną Sieradza ale później, dwa zwycięstwa nad drużynami z Łodzi i Łowicza przybliżyły chłopców do grupy finałowej. Niestety po zaciętym spotkaniu z zespołem z Głowna nasi chłopcy odnieśli drugą porażkę i ostatecznie zajęli V miejsce w województwie. Tylko dwa miejsca dzieliły drużynę naszej szkoły od awansu do Mistrzostw Polski które w tym roku odbędą się Strzelinie.

Wielkie gratulacje

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2018

Dnia 6 czerwca 2018 w Bełchatowie odbył się Półfinał Wojewódzki w plażowej piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych.

Dziewczęta w składzie: Natalia Czerwiec, Julia Szmajdzińska i Róża Nowak po trzech zwycięstwach i jednej porażce

(z późniejszymi zwyciężczyniami turnieju) stanęły na podium zajmując ostatecznie trzecie miejsce na osiem zespołów.

Chłopcy w składzie : Norbert Trawczyński, Jakub Zabłocki i Jakub Ostrowski wygrali wszystkie mecze i z pierwszego miejsca awansowali do grona najlepszych dwunastu drużyn województwa łódzkiego.

Do zawodów w siatkówce plażowej nasze zespoły przygotowywali Marzena i Piotr Trawczyńscy.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ 2018 O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

Dnia 7 czerwca 2018 roku z inicjatywy Panów Piotra Trawczyńskiego oraz Krystiana Sobierajskiego obyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców o puchar Dyrektora Szkoły. Po zaciętej i bardzo emocjonującej grze najlepszą klasą okazała się klasa III A, IVH na drugim miejscu uplasowała się klasa III K zaś trzecie miejsce zajęła klasa I CD. Za sportową rywalizację, wysiłek i chęć udziału w zawodach serdecznie dziękujemy i zapraszamy już za rok.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT 2018

DNIA 2 MARCA 2018 ROKU ODBYŁY SIĘ MIĘDZYKLASOWE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT ZORGANIZOWANE PRZEZ NAUCZYCIELKI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO PANIE RENATĘ PAWEŁOSZEK ORAZ KAROLINĘ SADOWSKĄ.

UDZIAŁ W ZAWODACH WZIĘŁO 10 DRUŻYN. PO ZACIĘTEJ RYWALIZACJI KLASYFIKACJA KOŃCOWA PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

I MIEJSCE - KLASA I A

II MIEJSCE - KLASA I D

III MIEJSCE - KLASA II B

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 2018

DNIA 22 LUTEGO 2018 ROKU Z INICJATYWY NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO PANÓW PIOTRA TRAWCZYŃSKIEGO ORAZ KRYSTIANA SOBIERAJSKIEGO ODBYŁY SIĘ KOLEJNE MISTRZOSTWA SZKOŁY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

DO ZAWODÓW ZGŁOSIŁO SIĘ 12 DRUŻYN, KTÓRE ROZEGRAŁY SWOJE SPOTKANIA W SYSTEMIE PUCHAROWYM . DO ŚCISŁEGO FINAŁU AWANSOWAŁY TRZY ZESPOŁY KLASA III A, KLASA IIK ORAZ KLASA IIE. PO ZACIĘTEJ I PEŁNEJ EMOCJI RYWALIZACJI SPORTOWEJ SUKCES SWÓJ POWTÓRZYŁA KLASA IIIA, KTÓRA TO TRZECI RAZ Z RZĘDU ZOSTAŁA MISTRZEM SZKOŁY.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE - KLASA III A

II MIEJSCE - KLASA II K

III MIEJSCE - KLASA II E

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU WYBRANO KUBĘ ZABŁOCKIEGO UCZNIA KLASY II E.

DYREKTOR SZKOŁY PANI SYLWIA NOWAK-MIEDZIŃSKA WRĘCZYŁA NAJLEPSZEJ DRUŻYNIE PUCHAR ORAZ ZESPOŁOM Z DRUGIEGO I TRZECIEGO MIEJSCA ORAZ NAJLEPSZEMU ZAWODNIKOWI PAMIĄTKOWE DYPLOMY.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZAWODÓW SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ I ZAANGAŻOWANIE ORAZ PROMOCJĘ ZDROWEGO STYLU ŻYCIA W NASZEJ SZKOLE.