Sport

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej 2019.

Dnia 28 marca 2019 roku dzięki inicjatywie nauczycieli wychowania fizycznego Piotra Trawczyńskiego, Krystiana Sobierajskiego oraz Jacka Lewery odbyły się w naszej szkole kolejne Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn co ogółem dało frekwencję ok. 100 uczniów. Jako organizatorzy cieszymy się z tak wielkiego zainteresowania ze strony uczniów piłką siatkową.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce - klasa III E

2 miejsce - klasa III K

3 miejsce - klasa III D

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców 2019

Dnia 24 i 25 stycznia 2019 roku odbyły się w Naszej Szkole zawody Piłki Siatkowej dziewcząt oraz chłopców na szczeblu powiatowym. Obie reprezentacje Naszej Szkoły zdecydowanie wygrały swoje spotkanie i będą reprezentowały nasz powiat na Półfinale Wojewódzkim w Działoszynie, który odbędzie się 29 stycznia. Życzymy powodzenia.

 

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2019

Dnia 21 stycznia 2019 roku z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego Pań Marzeny Trawczyńskiej oraz Moniki Lewery odbyły się Międzyklasowe Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt. Kolejny raz najlepszą klasą okazała się klasa III A, drugie miejsce zajęła klasa III B , a trzecie miejsce przypadło klasie I B.

 

Puchar Starosty w Pływaniu II runda 2019

Uczniowie Naszej Szkoły po raz kolejny wzięli udział w Pucharze Starosty w Pływaniu.Była ro II runda. Przed nami jeszcze jedne zawody, które wyłonią zwycięzców klasyfikacji końcowej.

 

 

Uczniowie Naszej Szkoły na V Biegu Niepodległości

Wspaniałą frekwencją wśród biegaczy i kibiców może poszczycić się V Pajęczański Bieg Niepodległości Ponad 150 zawodników wzięło udział w tegorocznych zawodach na sportowo upamiętniając odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Na starcie biegu stawili się zarówno mieszkańcy powiatu, jak również uczniowie Naszej Szkoły Filip Złośnik oraz Patryk Sekret. Zawodnicy i zawodniczki naszego szkolnego klubu MUKS LIBERO również zaangażowali się do pomocy wręczając wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale za udział w biegu. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 
Więcej artykułów…