Sport

REPREZENTACJA SZKOŁY SIATKARZY NA FINALE WOJEWÓDZTWA

REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY PO ZAJĘCIU PIERWSZEGO MIEJSCA W PÓŁFINALE WOJEWÓDZTWA W PIŁCE SIATKOWEJ HALOWEJ AWANSOWAŁA DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM 11 KWIETNIA 2017 ROKU. UDZIAŁ W ZAWODACH WZIĘŁY DRUŻYNY Z PAJĘCZNA, TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO, RAWY MAZOWIECKIEJ, ŁODZI, WIELUNIA ORAZ OZORKOWA. NASZA REPREZENTACJA PO LOSOWANIU TRAFIŁA DO GRUPY, W KTÓREJ ROZEGRAŁA SWOJE SPOTKANIA Z WIELUNIEM PRZEGRYWAJĄC W STOSUNKU 0:2 ORAZ WYGRYWAJĄC Z DRUŻYNĄ Z RAWY MAZOWIECKIEJ 2:0. PO ROZEGRANYCH SPOTKANIACH PRZYSTĄPIŁA DO RYWALIZACJI Z ZESPOŁEM Z OZORKOWA O III MIEJSCE W TURNIEJU LECZ PO ZACIĘTEJ RYWALIZACJI PRZEGRAŁA W STOSUNKU 0:2 I W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI ZAJĘŁA IV MIEJSCE. NASZYM CHŁOPCOM NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ POWTÓRZYĆ SUKCESU STARSZYCH KOLEGÓW, KTÓRZY TO WYGRYWAJĄC FINAŁ WOJEWÓDZKI ZAJĘLI VII MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI LICEALIADY 2014. MIMO ZAJĘTEGO IV MIEJSCA I TAK NASZYM CHŁOPCOM NALEŻĄ SIĘ WIELKIE PODZIĘKOWANIA I GRATULACJE. MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE ZA ROK UDA SIĘ WYGRAĆ FINAŁ I AWANSOWAĆ NA MISTRZOSTWA POLSKI.

 

DRUGI HISTORYCZNY AWANS SIATKARZY ZESPOŁU SZKÓŁ W PAJĘCZNIE W PIŁCE SIATKOWEJ LICEALIADA 2017

DNIA 28 MARCA REPREZENTACJA DZIEWCZĄT ORAZ CHŁOPCÓW NASZEJ SZKOŁY WZIĘŁA UDZIAŁ W PÓŁFINALE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ. W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ 8 DRUŻYN CZTERY W KATEGORII DZIEWCZĄT I CZTERY W KATEGORII CHŁOPCÓW.

ŻEŃSKA REPREZENTACJA POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO PANI MARZENY TRAWCZYŃSKIEJ W SKŁADZIE: BOJZAN MARTA, CZERWIEC NATALIA, GRELIŃSKA PATRYCJA, KULIŃSKA MARTA, NOWAK RÓŻA, SZMAJDZIŃSKA JULIA, TKACZYŃSKA DOMINIKA, WŁODARCZYK DOMINIKA, WOJTYSIAK NATALIA PO ROZEGRANIU SWOICH SPOTKAŃ Z DRUŻYNAMI Z BEŁCHATOWA, PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO ORAZ RADOMSKA UPLASOWAŁA SIĘ NA III MIEJSCU, ZAŚ REPREZENTACJA CHŁOPCÓW POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO KRYSTIANA SOBIERAJSKIEGO W SKŁADZIE: JANIK WIKTOR, JĘDRZYCKI WIKTOR, KULIŃSKI WIKTOR, NOWAK PAWEŁ, OSTROWSKI JAKUB, RANOSZEK JAKUB, SAGAN JAKUB, STANEK ADAM, SZCZĘSNY TOMASZ, TRAWCZYŃSKI NORBERT, WALASIŃSKI ŁUKASZ, ZABŁOCKI JAKUB WYGRYWAJĄC SWOJE SPOTKANIA Z RADOMSKIEM 2:0, PIOTRKOWEM TRYBUNALSKIM 2:0 ORAZ BEŁCHATOWEM 2:1 ZAJĘŁA I MIEJSCE I JEST BLISKA POWTÓRZENIA SUKCESU ICH STARSZYCH KOLEGÓW, KTÓRZY WYGRYWAJĄC FINAŁ WOJEWÓDZKI WZIĘLI UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI. FINAŁ WOJEWÓDZKI ODBĘDZIE SIĘ 5 KWIETNIA WIĘC TRZYMAJMY KCIUKI ZA NASZYCH CHŁOPAKÓW I ŻYCZMY IM POWODZENIA.

 

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W PAJĘCZNIE W PUCHARZE STAROSTY W PŁYWANIU

Dnia 23 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III edycji Pucharu Starosty w Pływaniu. Podczas zmagań pływackich zawodnicy popłynęli trzema stylami dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym. Była to ostatnia runda kończąca cykl zmagań w roku szkolnym 2016/2017 pomiędzy Zespołem Szkół w Pajęcznie, a Zespołem Szkół w Działoszynie. Po bezkonkurencyjnej walce sportowej zawodnicy i zawodniczki naszej szkoły zajęli I miejsce uzyskując łącznie 584 pkt. zaś uczniowie z Działoszyńskiego Zespołu Szkół 198 pkt.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej Szkoły i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej.

 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 2017

DNIA 16 MARCA 2017 ROKU Z INICJATYWY NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO PANÓW PIOTRA TRAWCZYŃSKIEGO ORAZ KRYSTIANA SOBIERAJSKIEGO ODBYŁY SIĘ KOLEJNE MISTRZOSTWA SZKOŁY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

DO ZAWODÓW ZGŁOSIŁO SIĘ 9 DRUŻYN, KTÓRE ZOSTAŁY PODZIELONE NA TRZY GRUPY. W GRUPACH ROZGRYWANO MECZE KAŻDY Z KAŻDYM. DO ŚCISŁEGO FINAŁU AWANSOWAŁY TRZY ZESPOŁY Z PIERWSZYCH MIEJSC. PO ZACIĘTEJ I PEŁNEJ EMOCJI RYWALIZACJI SPORTOWEJ SUKCES SWÓJ POWTÓRZYŁY DWIE DRUŻYNY Z UBIEGŁEGO ROKU KLASA IIA ORAZ KLASA III CD.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE - KLASA II A

II MIEJSCE - KLASA III CD

III MIEJSCE - KLASA I KL

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU WYBRANO OSTROWSKIEGO KUBĘ UCZNIA KLASY I L.

DYREKTOR SZKOŁY PANI SYLWIA NOWAK-MIEDZIŃSKA WRĘCZYŁA NAJLEPSZEJ DRUŻYNIE PUCHAR ORAZ ZESPOŁOM Z DRUGIEGO I TRZECIEGO MIEJSCA PAMIĄTKOWE DYPLOMY.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ORAZ KIBICOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE MISTRZOSTWA SZKOŁY TYM RAZEM W PIŁCE NOŻNEJ.

 

 

KOLEJNY SUKCES SZTAFETY PŁYWACKIEJ

Sztafeta pływacka dziewcząt prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego Panią Karolinę Sadowską w składzie: Mesjasz Julia, Kosowska Karolina, Czarnecka Weronika, Tkaczyńska Dominika, Wieczorek Nina, Balińska Julia, Jasionek Paulina, Kulińska Marta, Jura Klaudia oraz Gębicka Katarzyna powtórzyły swój sukces z ubiegłego roku zdobywając I miejsce w półfinale województwa łódzkiego i III miejsce w finale wojewódzkim. Zawody półfinałowe odbyły się 22 lutego 2017 roku w Piotrkowie Trybunalskim zaś finał odbył się 3 marca 2017 roku w Łodzi. Serdeczne gratulacje dla Naszych Dziewcząt. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 
Więcej artykułów…