Będzie zjazd absolwentów Zespołu Szkół w Pajęcznie!!!

Stowarzyszenie Absolwentów Zespołu Szkół im . H. Sienkiewicza w Pajęcznie rozpoczyna przygotowania do zorganizowania zjazdu  absolwentów. Okazją  będzie

60-ta rocznica pierwszej matury, która odbyła się w 1953 roku. Zatem planowany termin zjazdu , to 29 czerwca 2013 roku!

Stowarzyszenie pragnie też, wspólnie z macierzystą szkołą, wydać monografię, w której upamiętnione zostaną ważne wydarzenia z życia szkoły oraz  nauczyciele , dyrektorzy i absolwenci.  Stąd serdeczna prośba do osób, które chcą podzielić się swymi wspomnieniami i stać się współautorami monografii, aby nawiązały kontakt z sekretarzem stowarzyszenia  p. Bożeną Szczerkowską .  Najlepiej poprzez e-maila : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W dniu 23 marca na I walnym zebraniu stowarzyszenia podjęto uchwaływ sprawie wysokości i trybu płacenia składek.( Składka roczna wynosi 24 zł , płatna jednorazowo do 30 czerwca każdego roku) oraz w sprawie zwołania zjazdu absolwentów w czerwcu 2012.

Konto Stowarzyszenia, na które można wpłacać składki członkowskie i dobrowolne wsparcie finansowe :

Bank Spółdzielczy w Pajęcznie

nr rachunku: 92 8265 0001 2001 0001 0126 0001

Siedzibą stowarzyszenia jest ZS w Pajęcznie . Adres: ul. Sienkiewicza 5, 98-330 Pajęczno

Tel.34 311 26 29

Zachęcamy  absolwentów i nauczycieli szkoły do wstąpienia do stowarzyszenia  i działalności na rzecz Szkoły, uczniów i społeczności lokalnej.   W siedzibie stowarzyszenia dostępne są deklaracje członkowskie.

Załączniki:
Pobierz (deklaracja członkowska.docx)deklaracja członkowska.docx[deklaracja członkowska - Stowarzyszenie Absolwentów ZS im.H.Sienkiewicza w Pajęcznie]15 Kb